Bu sayfada, dünyanın en iyi Stanley Termosları üreticisi üreticilerinden ürünler ve bu mükemmel aletler hakkında faydalı bilgiler bulacaksınız.

Tüm Kategoriler

Termoslar

 
Outdoor ürünleri ile dikkat çeken Stanley, kamp yapmayı sevenlerin takip ettiği markalar arasında yerini alır. Kamp yaparken su ihtiyacınızın önemli olduğunu bilen Stanley, termos tasarımları ile sizlere işlevsel bir kullanım sunar.
Farklı alternatifleri ile Stanley kamp termos fiyatları, doğa severlerin seçimi olur.
Fonksiyonel Özellikleri ile Stanley Ürünleri 1913 yılından beri hizmet veren Stanley markası, tecrübesi ve yenilikçi yaklaşımları ile outdoor ürünleri üretir.
 
Araba yolculukları, doğa yürüyüşleri, bisiklet sürüşleri ve dağcılık gibi aktiviteler sırasında sizlere eşlik eden ürünleri ile Stanley, ihtiyaçlarınızı karşılaması ile vazgeçilmez markaların başında gelir. Yaşamınızı keyifli bir hale getiren Stanley, şık tasarıma sahip ürünleri ile dünyaca ünlü markalar arasında yer alıyor.
Ergonomik kullanıma sahip Stanley ürünleri, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen maddelerden üretilmesi ile ilgi çeker. En çok öne çıkan ürünleri arasında bulunan termoslar, kamp gezginlerinin tercih ettiği eşyaların başında gelir.
 
Özenli işçiliği sayesinde Stanley kamp termos fiyatları arasında bulunan ürünler, fonksiyonel özellikleri ile sizlerin beğenisini kazanıyor. Stanley Termos Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?
Kamp ve Kampçılık ürünleri ile öne çıkan Stanley, yaşamı kolaylaştıran yapısı sayesinde doğa tutkunlarının keyifli vakit geçirmesini sağlar.
 
Markanın sahip olduğu termoslarda ısı yalıtım özelliği sayesinde içeceklerin uzun süre sıcak veya soğuk kalması mümkün olur. Her insanın ihtiyacının niteliğine göre farklı renk ve boyutlarda termoslar vardır.
Uzun süreli açık hava maceralarında kullanabileceğiniz termoslar 7 saatten başlayıp 15 saate kadar içeceğiniz sıcak tutabilir.
Kısa süreli gezintiler için ise 5 saate kadar sıcak tutabilen termosları tercih edebilirsiniz. Stanley Kamp termos fiyatları arasında bulunan vakumlu termoslar, sızdırma yapmayan yapısı ve çift duvar yalıtımlı gövdesi ile sıcak içeceklerinizi 45 saat, soğuk içeceklerinizi 48 saat muhafaza edebilir.
 
Uzun seyahatlerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz Stanley vakumlu termoslar, en zorlu koşullar için tasarlanan yapısı ile yüksek performans gösterir. Stanley ürünleri içerisinde yer alan muglar, 350 ml boyutlarında üretilir. Stanley mugları sıcak içeceklerinizin ısısını 5 saat, soğuk içeceklerinizi ise 7 saat boyunca muhafaza eder. Aynı zamanda soğuk içeceklerinizi buz takviyesi ile 24 saate kadar soğuk tutabilir.
 
Kamp etkinliklerinde en çok ihtiyaç duyulan ve Stanley kamp termos fiyatları altında üretilen yemek termosları yemeklerinizin 20 saate yakın ısısını korur. Pişirdiğiniz yemeklerin kolayca saklanmasını kolaylaştıran yemek termosları, vakumlu olan tasarımları ile de sizlere geniş yelpazeli model seçenekleri sunar.
 
Stanley Outdoor Ürünleri Nasıl Seçilir?
Sert darbelere ve düşmelere dayanıklı yapıları ile Stanley outdoor ürünleri arasında taşınabilir soğutucu çanta, yemek pişirme seti ve bez çanta bulunur.
 
Doğa ile geçirdiğiniz tüm zamanlara eşlik eden taşınabilir soğutucu çanta, içine koyduğunuz her şeyi 27 saate kadar soğuk tutabilmesi ile sizlere yardımcı olur. Kilitlenebilir kapağı ile sızdırma yapmayarak soğuk havayı içeri hapseder ve kötü koku oluşmasını önler. İzolasyon çift duvar yalıtımlı yapısı ile suya, neme ve sıcaklığa dayanıklıdır. Açık hava mekânlarında en çok ihtiyaç duyulan eşyalardan birisi yemek pişirme setidir.
 
İç içe geçen tasarımı sayesinde taşıma ve saklama kolaylığı sağlayan Stanley yemek pişirme seti ile lezzetli yemekler pişirme imkânı elde edebilirsiniz.
Doğaya zarar vermeyen Stanley kamp termos fiyatları ile sizlere sunulan yemek pişirme seti, uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Stanley bez çanta, kampa giderken götüreceğiniz eşyalar için muhafaza etme alanı sağlar. Tek kulpa sahip olan bez çanta, sizlere taşıma kolaylığı sunar.
 
 
 
 

Burada farklı tipte termos örneklerini görebilirsiniz.

 nerede stanley-klasik-vakumlu-termos-0-75-lt-lacivert1Termos; kampa gidenlerin, dağcılık ya da trekking gibi doğa sporlarıyla uğraşanların, pikniğe gitmeyi sevenlerin, şantiyede ya da açık havada çalışanların, bisikletçilerin, sık seyahat edenlerin, içeceğini evde hazırlayıp işyerine ya da okula götürmek isteyenlerin yanından ayırmadığı bir malzeme haline geldi. İçine doldurduğunuz içeceğin/yiyeceğin uzun süre soğuk ya da sıcak kalmasını sağlayan termoslar, artık okul çocuklarının da çantasına girdi. 

Taşınabilir İçecek Kolaylığı

Vakum yalıtımını ve sağlamlığıyla bilinen çeliği, taşınabilir bir üründe bir araya getiren termoslar sayesinde, sıcak içecekleri yanımızda taşıyabiliyor ve dilediğimiz yerde rahatça tüketebiliyoruz. Artık yürürken kahvemizi içebiliyor, evde yaptığımız çayı soğumadan piknikte ikram edebiliyoruz. Sadece içecekleri değil, yiyecekleri de ısısını koruyarak taşıyabiliyoruz. Evimizde pişirdiğimiz yemeği kolayca taşıyıp işyerinde yiyebiliyor, parka çıkardığımız bebeğimize mutfağımızda hazırlayıp termosa koyduğumuz yiyeceği güvenle yedirebiliyoruz. 

Vakum yalıtımlı şişeler olan termoslar, artık bir ihtiyaç ve yolculukların, ofislerin, spor aktivitelerinin, açık hava etkinliklerinin ayrılmaz bir parçasına dönüştü. Termosların birçok çeşidi var: Kamp termosları, bebek ve çocuklara uygun termoslar, okul matarası, sporcu matarası, kamp matarası, bebek matarası, termos bardaklar, kamp ya da okul tipi yiyecek termosları gibi çok geniş yelpazede ürünler bulunuyor.

Stanley Termos Modelleri

Stanley termoslar ömür boyu garanti sunan kalitedeki ve sağlamlıktaki ürünleriyle 100 yıldan fazla zamandır kullanılıyor. Klasik termos, vakumlu termos, 1.3 lt termos, çelik termos gibi birçok farklı çeşidi ve modeli bulunan Stanley termos, tüketiciye geniş bir yelpazede seçim yapabilme şansı sağlıyor. Çelik ya da seramik iç kaplama modellerden, ihtiyaca uygun olanı seçme imkanı sunuyor.

Stanley’nin 0.7 litrelik, seramik iç yüzeyli çelik termosu, keyifli bir çay ya da kahve molası yaşamak isteyenler için tasarlandı. Çift duvarlı, pürüzsüz pişirilmiş seramik iç yüzeyli bu termos yıkanabilir, ağızda metalik bir tat bırakmaz, özel tabanıyla bir yere konurken gürültü çıkarmaz, ömür boyu garantilidir, bulaşık makinesinde yıkanabilir. 

Farklı Büyüklükte Modeller

Kulplu, kulpsuz modelleri; 473 ml, 750 ml, 0.5 lt, 1 lt, 1.3 lt ve 1.9 lt’lik çeşitleri bulunan Stanley termoslar modellerine göre içindeki sıvıyı 32, 28, 24 ya da 20 saat sıcak veya soğuk tutabiliyor. Ayrıca içine buz atıldığında, yine farklı tiplerinde değişiklik göstermek üzere içindeki sıvının 160, 150, 120, 100 ve 60 saat boyunca soğuk kalmasını sağlıyor. İçinde BPA kullanılmayan, kulplu ya da kulpsuz modelleri bulunan, kapağı bardak olarak kullanılabilen Stanley termoslar ömür boyu garanti kapsamında. 

Büyük bir termos değil de tek elinizle taşıyabileceğiniz bir ürün arıyorsanız, termos bardakları tercih edebilirsiniz. Stanley Classic One Hand Mug, sıcak ya da soğuk içecekleri hareket halindeyken de rahatça tüketmek için kullanılabilecek bir kupa. Paslanmaz çelikten üretildi, hava koşullarına ve aşınmaya dayanıklı. Sızdırmaz, çift duvar yalıtım sistemiyle üretildiği için içeceklerin 6 saat boyunca sıcak, 24 saat boyunca soğuk kalmasını sağlar. Tek elle kullanmak mümkündür, aracınızdaki standart araç bardak tutucusu ile uyumlu ölçüdedir. Kapağı demonte olduğu için bulaşık makinesinin üst bölmesinde rahatlıkla yıkanabilir.

Uzun Süreli Sıcaklık ya da Soğukluk

Stanley Klasik Termos’un 1.9 l’lik modeli, efsane olarak adlandırılan bir serinin ürünü. 45 saat sıcaklık; normalde 2 gün, eğer buzlu kullanıldıysa 8 güne kadar soğukluk sağlar. 650 ml’lik Stanley Master Vacuum Water Bottle, içindeki sıvıyı 18 saat boyunca soğuk ya da sıcak tutar. Buz takviyesiyle, soğuk tutma süresi 72 saate kadar çıkabilir. Dayanıklılık ve performans açısından kaliteli bir üründür. En zorlu şartlarda bile rahatça kullanılabilir. Her hava şartı ve aktivite için uygun kullanım sağlar. Gövdesi paslanmaz çeliktir, içecekler çelik astarlı tıpa sayesinde plastikle temas etmez, çelik askısı rahat tutuş sağlar. BPA içermez. Bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir ve ömür boyu garantilidir. 

Stanley 1.3 litre vakumlu çelik termos da sık tercih edilen modellerden biridir. İçindeki içeceğin 40 saat sıcak, 35 saat soğuk kalmasını sağlayan bu termosun içine buz atılırsa, soğutma süresi 160 saate kadar uzayabilir. Vakum yalıtımlı paslanmaz çeliktir ve çelikten dış kapağı da, içecekleri 20 dakika boyunca sıcak tutma özelliğine sahiptir. Silikon tutma koluyla rahatlıkla taşınır. Ömür boyu garantisi vardır.

Uzun Süreli Garanti

100 yıl önce üretilmiş ürünlerine de garanti veren Stanley Termos, klasik seriyi geliştirmeye başladı. Geliştirilen yeni serideki Stanley termosların özellikleri şöyle sıralanabilir: Sıcak ve soğuk tutma süresi arttı, ağırlığı azaldı, hafifledi. İç hacmi aynı kalırken, genişliği azaldı ve böylece daha rahat sığdırılabilir hale geldi. Tutma kolu yana doğru katlanabilir şekilde düzenlendi, bu da kullanım kolaylığı sağladı ve kapladığı yeri azalttı.

Stanley TermosFiyatları

TERMOS-STANLEY en iyyi fiat Ne

Stanley termos fiyatları, termosun taşıma hacmine ve büyüklüğüne, yapımında kullanılan malzemeye, soğuk-sıcak tutma sürelerinin uzunluğuna ve kullanım amacına göre değişkenlik göstermektedir. Kahve veya bira taşımak için özel modeller bulunabildiği gibi, hem sıcak hem de soğuk içecek taşımaya uygun çeşitleri de vardır. Kulplu ve kulpsuz modelleri; 473 ml, 750 ml, 0.5 lt, 1 lt, 1.3 lt ve 1.9 lt hacminde çeşitleri bulunan Stanley termoslardan, bütçenize ve kullanım amacınıza uygun birini seçebilirsiniz. 

Geniş ürün yelpazesi içinden, ihtiyacınıza uygun büyüklükteki ve modeldeki termosu bulabilir; malzemesine ve ağırlığına dikkat ederek ihtiyacınız olan kaliteli termosu satın alabilirsiniz. 

Stanley Termos Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Öncelikle hangi kullanım amacına yönelik bir termos aradığınıza karar vermelisiniz. Spor yaparken mi, turistik gezide mi, kampta mı kullanacaksınız? Uzun süreli bir seyahat için alacaksanız ve gideceğiniz yerde su bulamayacaksanız büyük hacimli bir model almalısınız. Daha sonra, içindeki sıvıyı ne kadar uzun süre sıcak ya da soğuk tutmasını istediğinize karar vermelisiniz. Birkaç saat sıcak tutması yeterliyse buna göre bir termos seçebilirsiniz. 

– Termos Özelliği

Termos özelliği için ürünü kullanacağınız gezinin türünü, hava şartlarını ve çevresel faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. Mataranız termoslu olursa içindekini, olduğu sıcaklıkta bir süre muhafaza etmeniz kolaylaşır. Eğer termoslu olmazsa, çok soğuk havada kamptaysanız, mataradaki suyunuz donabilir ve içmeniz imkansız hale gelir. Ya da çöl gezintisindeyseniz, termos özelliği olmadığında mataradaki suyunuz buharlaşabilir ya da fazla ısınarak tüketilemez hale gelir. Sıcak sıcak içmek istediğiniz kahveyi, soğumuş bir halde tüketmek zorunda kalabilirsiniz. İyi markaların, içindeki sıvıyı çok uzun süre sıcak/soğuk muhafaza eden modellerini inceleyebilirsiniz. 

Büyüklük

Termosun hacmi, yapacağınız gezinin türüne ve sizin taşıma kapasitenize göre değişiklik gösterir. Kısa süreli yolculuklarda ya da yürüyüşlerde büyük hacimli termos, ağırlık yaparak sizi yorar. Aksi halde su kaynağı olmayan ve içindekini yenileme imkanınız olmayan bir kampta yanınıza küçük bir termos almanız, ihtiyacınızı karşılamayacağı için sizi zor durumda bırakır.

– Malzeme

Kullanacağınız termosun ya da mataranın üretildiği malzeme, sağlığınız açısından önemlidir. İçindeki yiyeceğinizi ya da içeceğinizi bozulmadan, korunaklı ve sağlıklı bir şekilde taşımak için kaliteli malzemeden üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde, içinde bakteri üremesi olabilir. Petrol türevi malzemeden üretilen termosları ve mataraları tercih etmemeye çalışın. Bu tür malzemeler, güneşe ve ısıya maruz kaldığında kanserojen etki göstermektedir. Çelik tercih edebilirsiniz.

– Kapak Sızdırmazlığı

Kullanacağınız termosun ya da mataranın kapağı, taşıdığınız çantada kolay açılmayacak ve sızdırmayacak şekilde üretilmiş olmalı. Elinizde kapalı şekilde taşırken de sızdırmadığından emin olun, güvenlik kilidi olan modelleri tercih edin. 

– Sağlamlık

Matara ve termoslar, genellikle plastik, alüminyum, çelik, titanyum ya da camdan üretilir. Kullanacağınız termosun alacağı darbelere, düşmelere karşı dayanıklı olmasına dikkat edin. Kaliteli malzemeden üretilmiş olanları satın almaya çalışın. Çelik, sağlamlık açısından doğru bir tercih olacaktır.

Stanley Termos Kapasitesi Ne Kadar Olmalıdır?

Bu sorunun cevabı elbette ihtiyaçlarınız doğrultusunda cevaplanabilir. Alacağınız Stanley termos kapasitesini belirlerken, kendi taşıma kapasitenizi ve önceliklerinizi belirlemeniz gerekir. Örneğin, bir dağcılık faaliyetinde sırtınızda taşımanız gereken ağır bir çanta olacaktır. Uyku tulumunuz, çadırınız, matınız, yiyecekleriniz gibi hiç de hafif olmayan bir çanta olacağı için yol üzerinde veya varış noktasında içeceğinizi tazeleyebileceğiniz ve yenileyebileceğiniz bir kaynak söz konusu ise aşırı depolamaya gerek yok demektir. Aksi halde bu durum gereksiz bir ağırlık oluşturacak hem daha çok yorulmanıza hem de yavaşlamanıza sebep olacaktır.

Ayrıca belki de bu gezi sırasında bir sıcak bir de soğuk içecek depolamaya ihtiyacınız olacaktır. Bu durumda çok büyük olmayan ve size yetecek bir termos tercih etmeniz yararınıza olur. Ayrıca alacağınız termosun ağır olmaması da oldukça önemli bir özelliktir. Örneğin; 1 litre kapasiteli bir termos aldınız ve bu termos zaten boşken bile ağırsa içine 1 litre su koyduğunuz zaman ne kadar ağır olacağını tahmin edebilirsiniz.

Resim galerimizin küçük bir örneği

Daha fazla fotoğraf görmek için buraya tıklayın:

Önerilen sayfalar

Artículo añadido al carrito.
0 artículos - 0.00