Bu sayfada en iyi üç markayı bulacaksınız

Tüm Kategoriler

Burada farklı tipte Multi Tools örneklerini görebilirsiniz

       ÇOKLU BİR AĞIN BÜYÜK FAYDASI: LOS ALICATES

Tim Leatherman gençliğini eski arabasında seyahat ederken geçirdiği zaman, çok fazla kullandığı bir izci bıçağı taşıyordu: ekmek kesmekten arabasına her türlü düzenlemeyi yapmaya kadar.

Ancak her şeyden önce eksik olan bir şey vardı: pense. Tim’in eşsiz bir fikri patentlendirmeye karar verdiği zaman: orijinal multitool. Hiç şüphe yok ki, sadece estetik değil pratik olarak da büyük fark var. Bir Derici’de pense, tıraş bıçağı ve daha pek çok alet olması günümüzde gün geçtikçe işleri kolaylaştırıyor.

 

Çok amaçlı bir alette aynı yükseklikte kalite ve performans
Leatherman multitool zaten çekici olsa da, pratik kadar özgün bir öneriyle, üretim, en üst kalite, evde (Oregon) ve temel olarak karşılayan bir müşteri hizmetiyle ilgilenmek çok önemliydi. İhtiyacı olan herkes.

 

Bir resim aynı zamanda bir cep telefonu
Çok amaçlı bıçakların cebinizde depolanabilecek tek araç olduğu anlaşılıyor. Sonra Tim Leatherman geldi ve PST’yi tanıttı. Pocket Survival Tool’un kısaltmasını alan orijinal Leatherman İşinizde, arabada bir arıza yapmadan önce, motosiklette, evde veya dağlarda maceraya çıkmanıza yardımcı olan çok amaçlı bir araçtır. Biri 14 araçla, kesinlikle önce ve sonra bir işareti oldu.

 

Leatherman FREE T4 ve T2: Yeni Leatherman çok amaçlı çakıları
Leatherman Free T2 ve FREE T4, günlük kullanım için cebinize bağlı iş parçalarıdır. Her ikisinde de, bir Dericide bulacağınız aletlerin büyük bir kısmını küçük boyutlu olarak ve ana kullanım alanı olarak bir tıraş bıçağı ile bulabilirsiniz. Ayrıca, tüm aletleri sürtünme olmadan ve bir elinizle açmanıza ve kapatmanıza izin veren devrimsel bir mıknatıs tabanlı teknolojiye sahiptir. Yeni FREE serisi daha sonra K serisi, çok amaçlı bıçaklar ve katlanır bıçaklar ile genişletilecek: Her şeyi ÜCRETSİZ keşfedin!

Resim galerimizin küçük bir örneği

Daha fazla fotoğraf görmek için buraya tıklayın:
Artículo añadido al carrito.
0 artículos - 0.00