Bu sayfada, Türkiye'deki en iyi bıçak üreticilerinin ürünleri ve mükemmel aletleri hakkında faydalı bilgiler bulacaksınız.

Tüm Markaları

Bıçaklar

En başından itibaren, en modern üretim ekipmanı ve bunların üretiminde en titiz kontrol ile en uygun malzemeleri kullanarak, en yüksek kalitede bıçak üretimi yapmak temel hedef olmuştur.
Geyik boynuzu, boğa boynuzu, keçi boynuzu, inek kemiği, geyik gibi bıçakları yapmak için çeşitli malzemeler kullanılır.
Kullanılan tüm malzemeler doğal kökenlidir, bu nedenle birçok durumda birkaç ay süren bir işlem olan istenen özelliklerin benimsenmesi için atadan tekniklerle bir hazırlık işlemine tabi tutulmaları gerekir.
Bu bıçakların bazıları İspanyol, Alman, Hollanda, Endonezya ve Estonya Ordusu’nun yanı sıra İspanyol ve Fransız Polisinde ve UN ve UNESCO gibi Resmi Kuruluşlarda resmi.
Yeni yaratımların iyi bir avuç ve ustalık tecrübesi, malzemelerin asalet ve en son teknoloji arasında daha kesin bir uyum ile, hem ulusal hem de uluslararası profesyonellerin ve pazarların kendisini son zamanlarda vermiş olduğu gelişen pozisyonunu güçlendirmesi amaçlanmıştır.
Bu bıçaklar, en uzmanı ve koleksiyoncuyu memnun etmek için yaratılmıştır, çünkü gördüğünüz gibi teknik mükemmellik, estetik ve bitiş açısından mükemmel bir üstur.
Bu bölümde aşağıdaki gibi farklı bıçak tiplerini görebilirsiniz: bowie bıçakları, savaş bıçakları, sağkalım bıçakları, montaj bıçakları, sınırlı seri bıçaklar, açık artırma bıçakları, bayonera bıçakları, deri bıçakları, katlanır bıçakları, deri bıçakları, atma bıçakları submanirinizm bıçakları, kanguru bıçakları, kanarya bıçakları, bıçakları, minyatür bıçakları, şef bıçakları, kasap bıçakları ve ev bıçaklarının yanı sıra, örtü, çıta taşı gibi hepsi için farklı aksesuarlar

Burada farklı tipte bıçak örneklerini görebilirsiniz.

Resim galerimizin küçük bir örneği

Daha fazla fotoğraf görmek için buraya tıklayın:
Artículo añadido al carrito.
0 artículos - 0.00