İndirim!

Muela MN-8A Geyik Boynuz Saplı MN Bıçak

460.00  420.00 

Sap: boynuzları

440 çelik

Bıçak uzunluğu: 8 cm

Toplam uzunluk: 18 cm

Ağırlık: 150 gram.

Kılıf: deri

Stok kodu: 76898 Kategoriler: ,
ne logo-Muela

Açıklama

1950’lerde Muela bıçağıyla Mueller ailesi ve üretimin başlangıcında bugün küçük bir odada çivilenmiş 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Yıllık 350.000 bıçak üretim kapasitesine sahip olan Muela, üretiminin% 70’ini yurtdışında, diğer kısmını ise ev içi kullanım için üretmektedir.

En küçük ayrıntısına dikkatle seçilen boynuz, ahşap ve egzotik ağaçlar tüm bıçaklarda ve bıçaklarda kullanılır ve daha sonra özel kaplamalarla güçlendirilir.

 

Marka

Muela

Muela Bıçakları

que es el cuchillo muela

Muela bıçakları 1950'lerde Muela ailesinin küçük bir odasında üretime başladı.

Vahşi hayvan boynuzları, ahşap ve egzotik ahşap çeşitleri bıçaklarda en küçük ayrıntıya kadar kullanılır ve özel kaplamalarla güçlendirilir.

Farklı sorular için her zaman Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

jefe de cuchillos muela

Muela şirketleri geçen yüzyılın 50'lerinin ortalarında D.Eladio Muela León tarafından başlatıldı ve D.Eladio'nun Alman mühendisleri arasında Empetrol rafinerisinin Alman mühendisleri arasında 38 cep esnaf bıçağının büyük alımı ile terfi etti. . Sonra çalıştım.

Mühendislerin onları meslekleri ile birlikte ülkelerine götürmeleri ile aynı emirler, yedi kişiyi istihdam eden ilk el yapımı bıçak ve bıçak atölyesini kurmak için ihtiyaç duydukları uyarıcıydı.

Faydaları fabrikaya daha fazla verimlilik sağlayan makinelerde yeniden yatırılır, böylece fabrika kısa sürede Ciudad Real'deki Argamasilla de Calatrava'ya kurularak genişletilir.

Argamasilla de Calatrava'daki Muela bıçaklarının mevcut tesisleri 5.000 metrekareden fazla bir alana sahiptir ve yılda% 70.000'i üretilen 350.000'den fazla parçanın üretildiği en modern üretim ve işleme sistemleri ile donatılmıştır. Beş kıtada 50'den fazla ülkeye ihracat yapıyorlar.

... ve Muela'nın doğumundan bu yana ürünlerimiz: bıçaklar ve bıçaklar, lüks, avcılık, spor ve taktikler, İspanya dışında ihraç edilmekte ve ulusal coğrafyamızın her köşesine ulaşmaktadır.

 ¿Qué viejo fabricante de amoladoras de taller produce cuchillos hechos a mano?

Şu anda, Grupo Muela hem İspanya'da hem de dünya çapında zanaat av bıçaklarının referans şirketlerinden biridir ve bıçakları ve bıçakları yüksek kaliteleri için oldukça değerlidir.

 donde el antiguo fabricante de amoladoras de taller produce cuchillos cuchillos hechos a mano 2

Fenerler Dürbün Victorinox Saat Victorinox Çakı Multi Tools Çakı mas
ne logo-Muela