İndirim!

Muela 95-181 Big Mountain 18 cm Bıçak

372.78  335.50 

0

ne logo-Muela

Açıklama

Los cuchillos y cuchillos Muela comenzaron a ser producidos en una pequeña habitación en la década de 1950 por la familia Muela y se exportan a más de 50 países en los 5 continentes.
Con una capacidad de producción anual de 350,000 cuchillos, Muela produce el 70% de su producción en el extranjero y la otra parte para uso doméstico.
El cuerno, la madera y los árboles exóticos, cuidadosamente seleccionados hasta el más mínimo detalle, se utilizan en todos los cuchillos y cuchillos y luego se refuerzan con revestimientos especiales.
Peso del cuchillo: 370 gr.
Longitud total: 180 mm
Longitud de la hoja: 125 mm
Tipo de acero: 440
Dureza: 58-60 HRC
Material del mango: caucho antideslizante

Marka

Muela

Muela Bıçakları

que es el cuchillo muela

Muela bıçakları 1950'lerde Muela ailesinin küçük bir odasında üretime başladı.

Vahşi hayvan boynuzları, ahşap ve egzotik ahşap çeşitleri bıçaklarda en küçük ayrıntıya kadar kullanılır ve özel kaplamalarla güçlendirilir.

Farklı sorular için her zaman Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

jefe de cuchillos muela

Muela şirketleri geçen yüzyılın 50'lerinin ortalarında D.Eladio Muela León tarafından başlatıldı ve D.Eladio'nun Alman mühendisleri arasında Empetrol rafinerisinin Alman mühendisleri arasında 38 cep esnaf bıçağının büyük alımı ile terfi etti. . Sonra çalıştım.

Mühendislerin onları meslekleri ile birlikte ülkelerine götürmeleri ile aynı emirler, yedi kişiyi istihdam eden ilk el yapımı bıçak ve bıçak atölyesini kurmak için ihtiyaç duydukları uyarıcıydı.

Faydaları fabrikaya daha fazla verimlilik sağlayan makinelerde yeniden yatırılır, böylece fabrika kısa sürede Ciudad Real'deki Argamasilla de Calatrava'ya kurularak genişletilir.

Argamasilla de Calatrava'daki Muela bıçaklarının mevcut tesisleri 5.000 metrekareden fazla bir alana sahiptir ve yılda% 70.000'i üretilen 350.000'den fazla parçanın üretildiği en modern üretim ve işleme sistemleri ile donatılmıştır. Beş kıtada 50'den fazla ülkeye ihracat yapıyorlar.

... ve Muela'nın doğumundan bu yana ürünlerimiz: bıçaklar ve bıçaklar, lüks, avcılık, spor ve taktikler, İspanya dışında ihraç edilmekte ve ulusal coğrafyamızın her köşesine ulaşmaktadır.

 ¿Qué viejo fabricante de amoladoras de taller produce cuchillos hechos a mano?

Şu anda, Grupo Muela hem İspanya'da hem de dünya çapında zanaat av bıçaklarının referans şirketlerinden biridir ve bıçakları ve bıçakları yüksek kaliteleri için oldukça değerlidir.

 donde el antiguo fabricante de amoladoras de taller produce cuchillos cuchillos hechos a mano 2

Fenerler Dürbün Victorinox Saat Victorinox Çakı Multi Tools Çakı mas
ne logo-Muela