İndirim!

Buck (10180) 863 Selkirk Bıçak ve Ateşleyici

936.53  857.00 

Uzunluk : 24.1 cm
Bıçak Tipi : 420 HC Çelik
Bıçak Uzunluğu : 11.7 cm
Bıçak Kalınlığı : 0.35 cm
Ağırlık : 212.6 gr.
Kılıf : Injection molded nylon

ne logo-buck

Açıklama

Bu çok fonksiyonlu bıçağa hayatta kalmayı geliştirmek için yeni özellikler eklendi.
420HC çelik bıçak ek olarak, Selkirk çelik destekli micarta sap (arka destek doğaçlama çekiç olarak kullanılabilir.) yatay veya dikey taşımaya göre konfigüre edilebilir bir kemer kılıfı bulunmaktadır.
Ateşleyici ve düdük kılıf ile birlikte sevk edilmektedir.
Uzunluk : 24.1 cm
Bıçak Tipi : 420 HC Çelik
Bıçak Uzunluğu : 11.7 cm
Bıçak Kalınlığı : 0.35 cm
Ağırlık : 212.6 gr.
Kılıf : Injection molded nylon

Buck

Marka

BUCK KNIFE

Buck'un hikayesi 1902'de Kansas'tan genç bir demirci çeliği tavlamak için daha iyi bir yol aradığında bıçak bıçağının daha uzun süre dayanmasıyla başlar. İlk bıçağı 1902'de kuruldu. Hoyt Buck adlı genç demirci her bıçağı elle yaptı.

 NEREDE BUCK ÇAKI

Çalışmaları II. Dünya Savaşı sırasında çok takdir edildi. Savaştan sonra 1947'de San Diego'ya taşındı ve kendi şirketi HH Buck & Son'ı açtı. Hoyt'un oğlu Al, 1964'te Hunter 110 katlama modeliyle çatal bıçak takımı endüstrisinde devrim yaptı. Bugün bile Buck ürünleri şaşırtıyor ve bu yüzden hala en iyi bıçak üreticileri arasında. Neden bir Buck bıçağı almalıyım? Buck Bıçaklar bıçaklar ve bıçaklar en iyiler arasındadır, çünkü her bıçak ve her bıçağın arkasında 100 yıllık deneyim ve işçilik vardır. Üretim süreci için, en yüksek kalitede ve en son teknolojiye sahip asil malzemeler kullanılır ve böylece müşterilerin bir bıçaktan bekledikleri kalite gereksinimlerini karşılayan bir bıçak elde edilir. Bu bıçaklar veya bıçaklar doğru kullanılırsa ömür boyu sürebilir. Buck'un pazara attığı her bıçak özenle üretilir ve tasarlanır. Buck BIÇAK NR Buck şirketi ürünlerini kullanan insanlardan birçok soru alıyor. En iyi fikirlerinin bazılarının bu ürünleri kullanan insanlardan gelmesini sağlarlar. Fenerler Victorinox Saat Satır Multi Tools
ne logo-buck