Giyim

Bu sayfada, dünyanın en iyi giyim üreticisi üreticilerinden ürünler ve bu mükemmel aletler hakkında faydalı bilgiler bulacaksınız.

Taktik Giyim

Taktik giyim ve macera ürünlerinde uzmanlaşmış bir mağazayız. Giyim kataloğumuz, hem şehir hem de macera ve dağ kıyafetleri gibi taktik giyim üzerine odaklanmıştır.
Polis ve askeri pazar için aksesuar ve taktik giyim dağıtımında uzmanlaşmış olan bu kategoride, dünyaca ünlü markaların Gerber ve 5.11  gibi dünyaca ünlü markalarını bulabileceksiniz, böylece en iyi malzemelerle çalışacaksınız.
 
En kötü zamanda bir sürpriz yap. CRISPI veya LALO Tactical gibi markaların taktik ve savaş botlarına sahibiz. Tüm katalog, yılın herhangi bir zamanında Güvenlik Kuvvetleri ve Silahlı Kuvvetlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Doğrudan fabrika ile çalışırken askeri veya polis birimlerinden özel siparişler kabul ediyoruz.
 

Bushcraft.

Ormancılık gibi aktivitelere de odaklanmıştır ve hem profesyonel hem de airsoft için de taktiksel ekipman bölümümüz vardır.

Askeri giyim

Bu bölümün giysileri, hem yazın hem de kışın karakteristik kargo pantolonlarından, ceketlerinden ve geniş bir gömlek yelpazesinden oluşur. Bu bölümde ayrıca seçkin bir askeri kıyafet kataloğu bulabilirsiniz.

Taktik ve Askeri Sırt Çantası.

Macera ürünleri arasında, su geçirmez çantalar veya polis çantalarının yanı sıra size seçkin bir taktik, askeri ve dağ sırt çantası kataloğu da sunuyoruz.

Taktik, Askeri ve Dağ Botları.

Taktik ve askeri, dağ ve polis botları dahil olmak üzere eksiksiz ve seçmeli bot ve trekking ayakkabısı kataloğu.

Kamp

Macera bölümünde ayrıca çadır ve uyku tulumu gibi kamp ürünleri kataloğunu da görebilirsiniz.

Bütün bunlara hem kapaklar, kayışlar vb. Giysiler, hem de mobil cihazlar ve GPS standları için çeşitli aksesuar bölümleri eşlik eder. Ayrıca, biraz yukarıda gördüğünüz gibi, özellikle Turkie’da üretilen ürünü tanıtıyoruz.

Daha fazla

İşte bazı sayfalarımız

Burada farklı tipte bıçak örneklerini görebilirsiniz.

Resim galerimizin küçük bir örneği

Daha fazla fotoğraf görmek için buraya tıklayın:
Artículo añadido al carrito.
0 artículos - 0.00