Victorinox Çakıları halk arasında daha çok İsveç Çakısı olarak bilinir.   Victorinox markası: Karl Elsener ve Nicholas Elsener tarafından kurulur ve kısa süre içerisinde kalitesiyle İsveç ordusunun dikkatini çeker.

İsveç ordusu askerler için kullanışlı çakılar yapmaları ister ve birkaç değişiklik sonrasında bugünkü Victorinox Çakı & Bıçak modelleri ortaya çıkar.

victorinox çakı indirim

Burada bazı indirimli ürünler Victorinox Çakı

Tüm kategoriyi görebilirsiniz

victorinox çakı marka ne

Tüm VICTORINOX ÇAKI ürünleri

Tarihi

1884 yılında İsviçre ordusu için kullanışlı ve sağlam bıçaklar üretmek üzere yola çıkan Victorinox, bugün dünyanın en çok bilinen markalarından birisidir. 134 yıllık geçmişiyle teknoloji ve tecrübeyi birleştirerek hayatı kolaylaştıran pek çok ürün tasarlar.

victorinox-swisscham-caki-victorinox indirim

Çakı; kenarları oval dikdörtgen bir hazne içerisinde bıçak, testereli bıçak, tornavida, içecek açacağı, makas ve benzeri, pratik, günlük kullanım için gerekli gereçleri barındıran, özel katlamalı düzeneği sayesinde kapalıyken çok az bir yer tutan, cepte, çantada kolayca taşınabilen pratik bir gereçtir.

Bu ekipmanların hepsini yan kısımlarında bulunan oyuklardan çekerek çıkarabilir ve iterek kapatabilirsiniz. Gerek askeri ekipman olarak gerek kamp hayatında gerekse günlük kullanım için idealdir. Ekipmanların sayısı ve çeşidi modellere göre değişiklik gösterebilir.

Araçları

victorinox classic çakı indirim

Bu victorinox Çakı fonksiyonlarından bazıları şunlardır; büyük bıçak, küçük bıçak, tirbuşon, konserve açacağı, küçük tornavida, şişe açacağı, tornavida, kablo sıyırıcı, delik açıcı, anahtarlık halkası, cımbız, kürdan, makas, çok amaçlı kanca, testere, balık pulu kazıyıcı.

Olta ucu çıkarıcı, cetvel, tırnak törpüsü, metal törpü, tırnak temizleyici, metal testere, 2,5 mm tornavida, keski, pense, kablo kesici, kablo sıkma aleti, yıldız tornavida, büyüteç, tükenmez kalem, iğne ve mini tornavidadır.

Büyük bıçak ağaç ve et gibi kesimi zor olan şeyler için, küçük bıçak meyve gibi kesimi daha kolay olan malzemelerde, tirbuşon bira, şarap gibi mantarlı içecekleri açmak için, konserve açacağı özellikle asker ve kampçıların ana öğünü olan konserveleri açmak, tornavidalar her türlü tamirat için.

Delik açıcı kemer deliği açmak, cımbız ele batan diken ve kıymığı çıkarmak için makas her türlü kesim işi için, kanca bisikletin sıkışan zincirini kurtarmak gibi işlemlerde, testere ağaç kesiminde, olta ucu çıkarıcı tutulan balıktan oltanın kurtarılmasında.

Tırnak temizleyici doğa koşullarında tırnak içine dolan kumu temizlemek için, keski, pense, kablo kesici, kablo sıkma aleti, yıldız tornavida her türlü tamirat işinde, mini tornavida gözlük tamiratında, iğne ise sökük dikmek için kullanılır.

Victorinox Çakı & Bıçak Fiyatları

Tek işlevli ve çok işlevli çakılar bulunur. Victorinox Çakı & Bıçak fiyatları çakının fonksiyonlarına göre değişiklik gösterir. Çakının fonksiyonları arttıkça fiyatları da buna bağlı olarak yükselir. Tek fonksiyonlu çakıların yanı sıra çok fonksiyonlu çakı modelleri dahi bulunur.

Garantiler

Çeşitli kullanım alanları için pratiklik sağlayan, fonksiyonel ve İsveç kalitesiyle ürünler üreten Victorinox, en kaliteli bıçak markaları arasında sayılır.

Bizim victorinox Çakı & Bıçak modelleri farklı amaçlarda kullanmak için uygun olarak yüksek kaliteli çelikten imal edilir. Çeliğe, kullanım alanına uygun sertliğe göre su verilir, tavlanır ve parlatılır.

Çakının uzun ömürlü olması için kullanım talimatlarına uymak gerekir. Çakı fonksiyonlarının rahat açılır kapanır olması için ara sıra ılık su ile eski bir diş fırçası ile fonksiyonların üzeri ve plakaların arası temizlenmelidir. Sonrasında bir bez ile fonksiyonlar kurulanarak kapatılır.

Kurulama işlemi bittikten sonra çakının bağlantısı olan dip kısımlarına az miktarda yağ damlatılarak birkaç kez açıp kapatılır ve yağın mekanizmaya işlemesi sağlanır. Böylece çakı ilk aldığınız günkü kalitesinde muhafaza edilir.

Kamp yaparken, tatile çıkarken, her an her yerde kullanmak üzere Victorinox Çakı & Bıçak modellerinden ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz.

Daha Fazla Victorinox Çakı

İçinde 1884 yılında İsviçre Alp’lerinin eteklerindeki Ibach kasabasında, İsviçre Ordusu için kullanışlı ve sağlam bıçak üretmek üzere yola çıkan Victorinox; bugün dünyanın en bilinen markalarından biri olarak yüzyılı aşan geçmişiyle dikkat çekiyor.

128 yıl önce başlayan ve sonra teknoloji ile gelenekseli birleştirerek devam eden bu macera; günümüzde, hayatımızı kolaylaştıran pek çok ürün ile karşımıza çıkıyor.

Hayatın çeşitli alanları için kullanım kolaylığı sağlayan; fonksiyonel ve eşsiz kalitede ürünler tasarlayıp üreten Victorinox; dünyanın en bilinen ve güven duyulan marka sıralamasında üst sırada yer almaktadır.

victorinox-damast-limitli-uretim-caki-limitli-retim-victorinox indirim

Çakı, ev ve profesyonel mutfaklar için bıçak, mutfak el aletleri, saat, seyahat ve iş çantaları, parfüm gibi pek çok alanda üretim yapan Victorinox; sizin de hayatınıza girdiğinde vazgeçemeyeceğiniz aksesuarınız olacaktır.

Victorinox Çakı Merak ediyorsanız:

1. Nereden alınır?

2. Teklif edildi.

3. İndirimde.

4. Nedir?

5. En iyi bıçaklar.

İlginizi çekebilecek diğer ürünler

6. Çok amaçlı bıçak.

Önerilen Ürünler

DAHA CAKILARI

İlginizi çekebilecek sayfamızı ziyaret edin

Item added to cart.
0 items - 0.00