Fenerler

107 sonuçtan 1-36 arası gösteriliyor

Fenerler

EENER NE

Fenerler  çeşitlerinin en büyük özellikleri kolay taşınabilir ve hafif olmaları. Şarj edilebilen ya da pil ile çalışan el fenerleri aydınlığa ihtiyacımız olduğu her an en önemli yardımcımız oluyor.

Yeni alınacak el fenerleri uzun süre kullanımları, dayanıklılık, su geçirmezlik, parlaklık, yansıma önleyici, uzağı aydınlatma, kademeli açma kapama düğmesi, farklı aydınlatma modları, dijital kontrol devresi, taşıma ipi, yedek düğme lastiği, paslanmama, boyutlarının çok büyük olmaması gibi özellikleri neticesinde tercih ediliyor.

El feneri seçerken dikkat edilen en büyük unsurlardan birisi; şarjlı ürünlerde batarya doldurma süresinin çok uzun, kullanım süresinin çok kısa olmaması olarak göze çarpıyor.

Pil ile çalışan ürünlerde ise pilin doldur boşalt özellikte olması ürünü daha çekici hale getiriyor. Şarj edilebilen pilli el feneri modelleri tıpkı şarjlı el fenerleri gibi ön plana çıkıyor. Kullan at özellikli ürünler ise genellikle daha küçük boyutlu el fenerlerinde tercih ediliyor.

Bu ürünler şarjlılara göre daha kısa mesafeyi aydınlatıyor. Hepsiburada.com’da yer alan çeşitli seçeneklerde ihtiyacınız olan ürünü bulmanız hiç de zor olmuyor.

Yüksek kaliteli marka seçenekleri hepsiburada.com’u vazgeçilmez kılıyor. Her eve, her odaya, her araca lazım olabilecek el fenerleri hayatı pratikleştiriyor ve ihtiyaç olan her anda yanınızda oluyor.

Siz de yüksek performanslı el fenerleri için hepsiburada.co m’u tercih edin.

Fenerler, içinde bir ışık kaynağı bulunan, dışı cam ve benzeri saydam bir maddeden yapılmış aydınlatma araçlarıdır. Bir çok türü olan fenerler, özellikle kamp, trekking gibi doğa aktivitelerinde ve ani elektrik kesintilerinde en fonksiyonel ışık kaynağı olarak yardımımıza koşar. 

Led fenerler

FENER LED NE

Led fenerler elektrik kesintisinde ve karanlık ortamlarda hayatımızı kolaylaştıran pratik aydınlatma araçlarıdır. Taşınmasının kolay olmasından dolayı hayatın her alanında yaygın kullanıma sahiptir. Şarj edilebilir led fenerler olduğu gibi pille çalışan led fenerler de vardır.

Fenerler bölümünde

FENER--LED-5

Fenerler bölümünde; doğa sporlarıyla ilgiliyseniz, kampçılık ve dağcılık gibi tutkulara sahipseniz yahut yaşadığınız yerde elektrik kesintileri yaşıyorsanız ihtiyacınız olan ürünleri geniş marka seçenekleriyle bulabilirsiniz.

Agromak, Avev, Bosch, Cata, Panther, Pelsan, Stanley ve Steweld gibi aydınlatmada öncü olan dünyaca ünlü markalardan ihtiyacınıza yönelik ürünler tercihinize sunuluyor. Yüksek teknolojilerle üretim yapan bu markalardan alacağınız fenerler uzun kullanım ömrüne sahip olacaktır.

Aydınlanma hayatımızı kolaylaştıran unsurların başında geliyor. Kaliteli aydınlatma ise hem günlük yaşamımız, hem de sağlığımız için oldukça önemli. Size sunulan ürünler, kalabileceğiniz zorlu şartlarda size maksimum verimi verebilmek için tasarlandı. LED fener sayesinde ışıktan mükemmel bir verim alacaksınız.

Kampçılık, dağcılık gibi hobilerinizde elektriğe ne kadar uzak olursanız olun kamp feneri sayesinde karanlıkta kalmayacaksınız. Kolaylıkla taşıyabileceğiniz, fazla yer kaplamayan, asılabilen ürünler doğada işlerinizi kolaylaştıracaktır. Çantanızda, arabanızın torpidosunda hatta anahtarlık olarak bile taşıyabilirsiniz.

Elektrik kesilmelerine önlem olarak alabileceğiniz fenerler kolaylıkla şarj edilebilir. Basit bir USB bağlantısıyla, pille, güneş enerjisiyle hatta hareket enerjisiyle ürünleri pratik olarak şarj edebilirsiniz. Zorlu dayanıklılık testlerinden geçirilen ve su geçirmez malzemelerle üretilen fenerlerin kullanımı sizin için bir keyif haline getirecek.

Doğa sporlarına ilginiz varsa mağaracılık, dağcılık faaliyetlerinizde özel olarak tasarlanan fenerler profesyonel kullanıma uygundur. Zorlu şartlara dayanabilecek kalitede ürünlerdir. Madencilikte dahi kullanılan LED fenerler hem enerji tasarrufu sağlamakta hem de uzun süreli aydınlatma ömrüne sahip olmaktadır. Ayrıca uzun menzilli teleskopik ürünler ile zor durumlarda yardım çağrısı gönderebilirsiniz. Özel olarak tasarlanan bir şapkaya yerleştirilen led ampüller ile ormanda geçirilen karanlık bir gecede kitap okuma keyfi yaşayabilirsiniz.

Item added to cart.
0 items - 0.00